Išankstinė registracija

  

Gerbiami klientai :

Išankstinei registracijai techninei apžiūrai atlikti registruokitės internetu paspaudę ant žemiau esančios nuorodos :

 

https://itais.vta.lt/itais/services/inspection-registration?imone=02

 Pastaba: tik L kategorijos (motociklams), lengviesiems (M1), mikroautobusams (M2),  krovininiams automobiliams (N1) iki 3,5t bendrosios masės ir O1; O2 priekaboms.

Į techninę apžiūrą atvykite ne anksčiau, kaip 10 min. iki laiko rezervavimo. Pastatykite transporto priemonę bendroje laukimo aikštelėje, bei techninės apžiūros kasoje sumokėkite už paslaugą. Čia Jūs gausite eilės numerį (tik Taikos pr. 116H ir Raudondvario pl. 234 stotyse), kuris nurodys prie kurių vartų privažiuoti, kai jis užsidegs virš vartų įrengtose švieslentėse. (Jei už paslaugą sumokėta internetu, kasoje reikia gauti eilės numerį). 

Atvykus į apžiūrą anksčiau negu nurodyta, būsite priimti bendra eile arba turėsite sulaukti savo laiko rezervavimo. Užsiregistravus iš anksto, bet atvykus pavėluotai, būsite priimti tik bendra eilės tvarka arba teks registruotis iš naujo.

Dėl technologinių procesų ypatumų, išankstinės registracijos klientas gali būti pakviestas su 10 min. vėlavimu.

 

Neturintiems galimybės registruotis internetu, į Kauno, Kėdainių, Kaišiadorių ir Jonavos TAS išankstinei techninei apžiūrai galima registruotis ir telefonu : 

                                                             8 349 62161

8 347 64924

(pirmadieniais- penktadieniais nuo 9:00 iki 16:30 val.)