Išankstinė registracija

  

Gerbiami klientai :

Išankstinei registracijai techninei apžiūrai atlikti registruokitės internetu paspaudę ant žemiau esančios nuorodos :

 

https://itais.vta.lt/itais/services/inspection-registration?imone=02

 Pastaba: tik L kategorijos (motociklams), lengviesiems (M1), mikroautobusams (M2),  krovininiams automobiliams (N1) iki 3,5t bendrosios masės ir O1; O2 priekaboms.

Į techninę apžiūrą atvykite ne anksčiau, kaip 15 min. iki laiko rezervavimo. Pastatykite transporto priemonę bendroje laukimo aikštelėje, bei techninės apžiūros kasoje sumokėkite už paslaugą. Čia Jūs gausite eilės numerį ( Taikos pr. 116H, Raudondvario pl. 234 ir Jonavos TAS stotyse), kuris nurodys prie kurių vartų privažiuoti, kai gautas numeris užsidegs virš vartų įrengtose švieslentėse. (Jei už paslaugą sumokėta internetu, kasoje arba savitarnos terminale reikia gauti eilės numerį). 

Atvykus į apžiūrą anksčiau negu nurodyta, būsite priimti bendra eile arba turėsite sulaukti savo laiko rezervavimo. Užsiregistravus iš anksto, bet atvykus pavėluotai, būsite priimti tik bendra eilės tvarka arba teks registruotis iš naujo.

Dėl technologinių procesų ypatumų, išankstinės registracijos klientas gali būti pakviestas su 15 min. vėlavimu.

 

Neturintiems galimybės registruotis internetu, į Kauno, Kėdainių, Kaišiadorių ir Jonavos TAS išankstinei techninei apžiūrai galima registruotis ir telefonu : 

                                                            8 37 750933

8 347 64924

(pirmadieniais- penktadieniais nuo 9:00 iki 17:00 val.)

Papildoma informacija dėl registracijos telefonu:

Šiuo metu yra labai padidėjęs šių paslaugų poreikis, todėl operatoriai gali atsakyti, kad  laisvų laikų registracijai nėra, nes visi registracijos laikai yra užimti. Registracija vykdoma 6 kalendorines dienas į priekį. Jei visos šios dienos užimtos, sekanti diena pasirinkimui atsiranda po vidurnakčio.  Primename, kad pasibaigus techninės apžiūros galiojimui, internetu galima įsigyti dienos leidimą atvykimui į techninę apžiūrą.